Seuran sääntömääräinen syyskokous perjantaina 28.10.2022 klo 17

7.10.2022

Kajaanin Elon sääntömääräinen syyskokous järjestetään 28.10.  klo 17:00 seuran varastolla, osoitteessa Varastokatu 9.

Kokouksessa käsitellään seuran toiminnan tilannetta sekä päätetään seuran toiminnan jatkamisesta kevätkauden 2023 jälkeen. Seuran toiminnan lakkauttaminen kevätkauden jälkeen on yksi esitettävistä vaihtoehdoista, joista kokous äänestää. 

Kokouksessa käsitellään  sääntömääräiset asiat ja valitaan seuralle puheenjohtaja, hallitus ja toiminnantarkastajat kaudelle 2023. 

Seuran hallitukseen tarvitaan vapaaehtoisia jäseniä, jotta toiminnan jatkamiseen olisi mahdollisuus. Mikäli olet kiinnostunut, pyydämme sinua ottamaan yhteyttä meihin sähköpostitse kajaaninelo@gmail.com

Kaikki seuramme jäsenet ja heidän edustajansa ovat tervetulleita kokoukseen!